Skříně vytvořené na míru

Služby

Skříně na míru

Ať už se jedná o nový nebo starší byt či dům nebo kancelář, úložných prostor není nikdy dost. Vždy se najde nějaké nevyužité místo, kam by se hodila skříň nebo komoda se šuplíky a podobně.

Dokonale využitý prostor bez kompromisů

Problém nastává ve chvíli, kdy zjistíte, že nábytkové řetězce váš problém nevyřeší bez kompromisů. Nevyužité prostory totiž většinou bývají atypického rázu a skříně na míru jsou tu od toho, aby prostor dokonale využily. Šikminy v podkroví, zádveří, rohy místností, sloupy a další překážky v prostoru jsou pro nás výzvou pro vytvoření moderně vypadajícího a především funkčního úložného prostoru.

Navrhněte mi skříň na míru

Neváhejte a pošlete nám foto svých prostor.

Vestavěné skříně

Laicky řečeno – vestavěné skříně jsou v podstatě takové skříně na míru, ale o něco jednodušší. Většinou se jedná o využití symetrického prostoru, kam má vestavěná skříň zapadnout nebo tak působit. Opět se jedná o efektivnější řešení, než je koupě skříně a její pasování do daného prostoru. Pokud se rozhodnete již hotovou skříň koupit  v obchodě s nábytkem a budete ji chtít do prostoru dokonale zasadit, mohou vás překvapit následující problémy a s nimi spojené vícenáklady: